Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Komunikat

Komunikat

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 marca 2020

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniu epidemiologicznemu wywołanemu rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i w trosce o bezpieczeństwo osób informujemy, że Archiwum Państwowe w Łodzi nie przyjmuje interesantów zewnętrznych do odwołania. W związku z powyższym nie można będzie ww. terminie odbierać zamówionych wcześniej w naszych czytelniach kopii. Odwołujemy również wszystkie spotkania, szkolenia, konferencje i posiedzenia, które miały odbyć się w naszym urzędzie w tych dniach.

 

Prosimy zatem o kierowanie spraw na adres kancelaria@lodz.ap.gov.pl albo oddzial.sieradz@lodz.ap.gov.pl  lub za pośrednictwem skrzynki Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP.  Dokumenty wymagające zachowania formy papierowej prosimy przesyłać we wskazanym okresie za pośrednictwem poczty. Osobiste doręczanie i składanie dokumentów jest możliwe w godzinach pracy kancelarii, od 8.00 do 13.00, w siedzibie przy pl. Wolności 1
w Łodzi,  lub w oddziale w Sieradzu przy ul. POW 6, niemniej – dla wspólnego bezpieczeństwa - apelujemy o ograniczenie tego typu wizyt.

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-31
Data publikacji:2020-03-31
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Wojciech Kowaluk
Liczba odwiedzin:253