Prace laureatów konkursu genealogicznego „Ja i moja Rodzina”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 czerwca 2016

Archiwum Państwowe w Łodzi ma zaszczyt przedstawić prace laureatów konkursu genealogicznego „Ja i moja Rodzina” zorganizowanego przy współudziale Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych oraz Towarzystwa Genealogicznego Centralnej Polski. Przypominamy, że finał konkursu i wręczenie nagród odbył się 3 czerwca 2016 r.

Organizatorzy informują, że prace można odbierać w siedzibie archiwum od 20 czerwca br. , po kontakcie telefonicznym 42 632 62 01 w. 23.

 

Autor: Agnieszka Janik

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Biernacka Natalia - I miejsce w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

    Biernacka Natalia - I miejsce w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

  • Powiększ zdjęcie Bujacz Franciszek - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Bujacz Franciszek - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Cychner Michał - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Cychner Michał - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Frączkowska Zofia - wyróżnienie sekretarza jury w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

    Frączkowska Zofia - wyróżnienie sekretarza jury w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

  • Powiększ zdjęcie Gorzkiewicz Kalina - wyróżnienie dyrektora Archiwum Państwowego w Łodzi w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Gorzkiewicz Kalina - wyróżnienie dyrektora Archiwum Państwowego w Łodzi w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Kępniak Szymon Piotr - II miejsce w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

    Kępniak Szymon Piotr - II miejsce w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

  • Powiększ zdjęcie Kiereś Michał - III miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Kiereś Michał - III miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Kowalczyk Jagoda - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Kowalczyk Jagoda - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Kręc Daria - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Kręc Daria - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Kwasiborski Wiktor - III miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Kwasiborski Wiktor - III miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Lubiatowski Bartłomiej - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Lubiatowski Bartłomiej - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Masiarek Zuzanna - III miejsce w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

    Masiarek Zuzanna - III miejsce w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

  • Powiększ zdjęcie Matyja Weronika - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

    Matyja Weronika - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

  • Powiększ zdjęcie Olszewski Kacper - wyróżnienie dyrektora Archiwum Państwowego w Łodzi  w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

    Olszewski Kacper - wyróżnienie dyrektora Archiwum Państwowego w Łodzi w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych

  • Powiększ zdjęcie Przerywacz Dominika - wyróżnienie sekretarza jury w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Przerywacz Dominika - wyróżnienie sekretarza jury w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Rybczyńska Anna - I miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Rybczyńska Anna - I miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Sztranek Jan - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Sztranek Jan - wyróżnienie w kategorii uczniów szkół podstawowych

  • Powiększ zdjęcie Żak Izabela - II miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych

    Żak Izabela - II miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-06-20
Data publikacji:2016-06-20
Osoba sporządzająca dokument:Agnieszka Janik
Osoba wprowadzająca dokument:Wojciech Kowaluk
Liczba odwiedzin:4655